Serwis-Usługi

 

Naprawa laptopów i  komputerów stacjonarnych

 

Po zalanu, przepięciu, zawarciu na akumlatorze, po upadku laptopa, głośna praca laptopa, laptop się grzeje, zawiesza się system, brak ładowania, laptop nie uruchamia się, brak obrazu na ekranie, restartuję się, nie działa USB ...

 

Jeszcze przed rozpoczęciem pracy upewnimy się, że system jest dokładnie przeanalizowany. Po przejściu wstępnych testów sprzętu i oprogramowania skontaktujemy się z Tobą, podając cenę części i robocizny, a naprawę rozpoczniemy dopiero po jej akcetacji.

Oferujemy wysokiej jakości naprawy wszystkich* marek i modeli laptopów i komputerów stacjonarnych, w tym wszystko od uszkodzonych ekranów laptopów po usterki wewnętrzne, a także wszystko od zasilaczy po pamięć RAM w komputerze stacjonarnym.

 Uwaga, uszkodzonych ekranów LCD nie trzeba diagnozować. Będziemy musieli to tylko zobaczyć do oceny i wyceny. Nasza wycena będzie zawierać zarówno cenę za wymianę nowego i/lub używanego ekranu, jeśli zajdzie taka potrzeba.

 

 Usuwanie wirusów

 

Wirusy wkradają się na nas wszystkich. W porządku. Jesteśmy tutaj, aby pomóc.

W przypadku podejrzenia wirusa, dokładnie przeskanujemy Twój laptop w poszukiwaniu wirusów i oprogramowania szpiegującego.

Możliwe skutki to całkowite usunięcie wirusa lub zapisanie danych i ponowne sformatowanie. Po zdiagnozowaniu zadzwonimy do Ciebie z naszą wyceną.

Podaj system operacyjny, pamięć RAM, markę i napotkany problem. Przykład: niebieski ekran, czarny ekran, ciągłe ponowne uruchamianie. Wszelkie podane przez Ciebie dane pomogą nam zdiagnozować problem z komputerem.

 

Recykling

 

Oferujemy BEZPŁATNĄ usługę recyklingu. Dlaczego nie wrzucaj swojego starego laptopa i pozwól zająć się recyklingiem za Ciebie.

Czy masz stary zepsuty laptop? Dlaczego nie pozwolić, aby to on dla ciebie zarobił kilka złotych?

Jesli poprostu robisz porządki i nie potrzebujesz swojego strarego laptopa to zdejmujemy to z twoich rąk bez żadnych kosztów.

 

Modernizacja komputerów, przyśpieszanie działania systemu

 

 *Dell, Toshiba, Acer, IBM, Lenovo, ASUS, MSI, Hewlett Packard, Compaq, Sony